— Інфекції оточують нас усюди. Жодна хвороба не минає без їхньої участі. Посилюють старі недуги та провокують нові, — каже головний лікар столичного медичного центру «Здоров’я» Віра Разіна. https://www.mczdorovie.com.ua/diagnosis

Вінничанин 52-річний Микола Подрузко щороку лягає в лікарню з хворим шлунком. Навесні в чоловіка виникла виразка дванадцятипалої кишки. У нього виявили кампілобактерії в підшлунковій, шлунку і дванадцятипалій кишці. Передаються від хворих тварин і птиці. Після курсу лікування бактерії загинули, виразка зарубцювалася.

— 48-річна Марія Луцевич із Харкова щовесни потрапляє до лікарні з бронхітом або пневмо­нією, — розповідає Віра Разіна. — Звернулася в наш центр. При обстеженні знайшли грибок-мікоплазму в дихальних шляхах. Провели курс протигрибкового лікування. Жінка — здорова.

Киянці Світлані Калинюк у 28 років поставили діагноз безпліддя. У стінці матки ми виявили герпес, а у піхві — кампілобактерії. Після проведеного курсу лікування Світлана завагітніла.

— Своєчасно виявлені та проліковані інфекції дозволяють зберігати організм здоровим, — додає Віра Разіна. — Лікуємо новою апаратурою без застосування антибіотиків і медикаментів. Ефективно й результативно. Курс триває два тижні.

Адреса медичного центру «Здоров’я»: м. Київ, вул. Кривоноса, 14. Тел.: 0(44) 27 59 930,  0(66) 54 89 558

Автор: Ольга БОРИСЮК

https://gazeta.ua/articles/health-newspaper/_organizm-pereviryayut-na-infekciyi-raz-na-rik/674381

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *