— Найефективніша профілактика грипу — це боротьба з інфекціями, — каже головний лікар столичного медичного центру «Здоров’я» Віра Разіна. — Інфекція вбиває імунітет, ослаблює організм, який втрачає здатність боротися з хворобами.

У грудні-січні до центру звернулися 87 людей з ознаками грипу, розповідає лікар. Усі мали слабкість, температуру, головні болі, ломило кістки.

— У 70 відсотків ми виявили вірусні, грибкові та бактеріальні інфекції. Ці пацієнти хворіли важко, довго. Троє отримали пневмонію. 52-річний Петро Нетішко мав температуру, головний біль, слабкість у тілі. Ми виявили аденовірус, вірус грипу і міко­плазму. Хвороба тривала важко й перейшла в пневмонію, яку чоловік лікував у стаціонарі.

У решти хворих інфекції не виявили. Вони одужували за 5–7 днів. Киянка Марія Лозова, 48 років, мала температуру, слабкість, задишку і головний біль. У неї знайшли лише вірус грипу. За шість днів лікування в центрі виписали в хорошому стані.

— Бажано хоча б раз на рік перевірити організм на інфекції і пролікувати їх, — говорить Віра Разіна. — У центрі «Здоров’я» ми діагностуємо і лікуємо апаратурою, без медичних препаратів. Очищений організм і сам знайде спосіб одужати. Йому лише треба допомогти.

Адреса медичного центру «­Здоров’я»: м. Київ, вул. М. Кривоноса, 14. Тел.: 0(44) 275 99 30,

 0(66) 54 89 558.

Автор: Ольга БОРИСЮК

https://gazeta.ua/ru/articles/health-newspaper/_organizm-proveryayut-na-infekcii-raz-v-god/674381

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *