Людмила Шупік, комерційний директор МЦ ”Здоров’я” відповідає за терапію. Лікує без антибіотиків і медикаментів

— У світі, що нас оточує, безліч мікроорганізмів. Стикаючись з людиною, можуть викликати вірусні хвороби: грип, гепатит тощо, — каже головний лікар столичного медичного центру «Здоров’я» Віра Разіна. — А можуть погіршити вже існуючі недуги, загострюючи їх, знижуючи при цьому захисні сили організму.

— Інфекція може просто перебувати в організмі людини, не викликаючи хвороби, — продовжує. — Але впливає на нього негативно. Сповільнює розвиток, знижує імунітет, опірність організму, порушуються обмінні процеси.

В МЦ «Здоров’я» роблять комп’ютерну діагностику організму та лікують апаратним методом, без антибіотиків і медикаментів. Курс триває два тижні. Вбиває хворі клітини, не завдаючи жодної шкоди здоровим. У важких випадках потрібні декілька курсів.

– 12-річна Дарина Москальчук стала дуже дратівливою. Навчання давалося важко, часто турбували головні болі, погано спала. Її не раз обстежували і лікували, але безуспішно. Під час огляду в МЦ «Здоров’я» виявили цитомегаловірус в центральній нервовій системі. Дарина пройшла курс лікування в центрі. Стан здоров’я став прогресивно покращуватися. За три місяці одужала.

Киянин Роман Костенко, 16 років, давно мучився від нежитю і хронічного бронхіту. Не раз безуспішно лікувався. В центрі виявили грибок — мікоплазму в основній пазусі носа, горлі та бронхах. Після лікування одужав.

52-річний Семен Пархомчук із Полтави стоїть на обліку в поліклініці з глаукомою. Лікування неефективне. Під час обстеження в центрі виявили герпес у лівому очному нерві й очному перехресті. Зір на ліве око різко погіршився. В останній час почало турбувати й праве око.

— Щоб цього уникнути, необхідно своєчасно виявити інфекцію і прибрати її з організму. Що ми і робимо, — каже Віра Разіна. — Олена Мишовська, 48 років, із Борисполя звернулася до нас з діагнозом дрібноклітинний рак правої легені. Лікується в онкодиспансері. При обстеженні виявили локальний пневмофіброз правої легені, а в ньому грибки — міко­плазма. В гортані знайшли глисти парагонії. Ми взяли її на лікування. Після проведення трьох курсів стан хворої значно покращився. Діагноз рак тепер під сумнівом.

Адреса медичного центру «Здоров’я»:

м. Київ, вул. М. Кривоноса, 14

+38 (044) 275-99-30

+38 (067) 921-96-54

Автор: Ольга БОРИСЮК

https://gazeta.ua/articles/health-newspaper/_sob-oduzhati-dostatno-znajti-infekciyu-i-pribrati-yiyi-z-organizmu/660433

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *